german-flag-icon Deutsch

Rolety

SK / SKP

Rolety adaptačních systémů jsou určeny pro použití ve stávajících budovách. Díky bohaté škále barev jsou znamenitým dekoračním prvkem, přizpůsobným vzhledu budovy. Roletové profily jsou vyplněné pěnou, vyrobené z vysoce kvalitního hliníkového plechu, které mají dvouvrstvé lakové povlaky v systému PU/PA. Vyznačují se dobrou tepelnou a zvukovou izolací.


Technický list

SKO / SKO-P

Skupina adaptačních rolet SKO a SKO-P je určena především pro použití ve stávajících budovách. V každém ze systémů se roleta navíjí do hliníkového boxu nacházejícího se na stěně nebo montovaného na rám. Box tak tvoří dekorační prvek přizpůsobený vzhledu budovy. Roletové profily jsou vyplněné pěnou, vyrobené z vysoce kvalitního hliníkového plechu, které mají dvouvrstvé lakové povlaky v systému PU/PA. Vyznačují se dobrou tepelnou a zvukovou izolací.


Technický list

SP / SP-E

Podomítkové systémy SP a SP-E jsou určeny pro použití především v nově stavěných budovách, ale také v již stávajících objektech po provedení nezbytných změn v nadokenní oblasti. Rolety systémů zapadají do fasády budovy a tvoří tak její nedílnou součást. Navrhovaný systém umožňuje architektům a projektantům použití optimálních řešení. Roletové profily jsou vyplněné pěnou, vyrobené z vysoce kvalitního hliníkového plechu, které mají dvouvrstvé lakové povlaky v systému PU/PA.


Technický list

S-ONRO

Systém S-ONRO kombinuje žaluzie a rolety v jednom systému. Toto novátorské řešení se v podstatě skládá z boxu a roletových vodicích lišt a speciálního pancíře typu S-ONRO. Rolety se vyznačují vyjímečným konstrukčním řešením profilu, které umožňuje volný přechod od celkového zatemnění místnosti při uzavřené roletě po velmi dobrý průsvit při nepatrném pootevření. Lze používat v adaptačních a podomítkových systémech.


Technický list

© Generia-Technik | design a kód: KREATIVA s.r.o.