german-flag-icon Deutsch

Sítě proti hmyzu

MRS • Rámová pevná moskytiéra

Systém tvoří dokonalou ochranu interiéru proti hmyzu. Rám moskytiéry lze spojovat pomocí hliníkových vnitřních rohů, zamačkávacích nebo šroubovaných. Systém spolupracuje s většinou okenních profilů. Pro montáž jsou nabízeny závěsy s pěti rozměry. Profil rámu je vyroben z pevného extrudovaného hliníkového profilu s moderním tvarem, ktkerý je pokryt práškovým lakem.


Technický list

MRO • Rámová otvíravá moskytiéra

Systém chrání vnitřek místností před nálety hmyzu a zároveň ideálně spolupracuje s balkónovými dveřmi. Rám moskytiéry lze spojovat pomocí hliníkových vnitřních rohů, zamačkávaných nebo šroubovaných pomocí přítlačných šroubů. Dodatečné vyztužení, montované pomocí zaklapávacího spoje, umožňuje vyrobit rám s většími rozměry. Profil rámu je vyroben z pevného extrudovaného hliníkového profilu s moderním tvarem, který dokonale ladí s nyní používanými dveřními rámy.


Technický list

MRP • Rámová posuvná moskytiéra

Systém chrání vnitřek místnosti proti hmyzu a používá se ve velkých, prosklených výklencích balkonů, teras a zimních zahrad. Křídlo moskytiéry se posouvá mezi horní a spodní pojezdovou kolejnicí. Ve spodní části je použito pojezdové kolečko s mechanismem, který umožňuje plynulé seřízení úhlu sklonu každého křídla. Dodatečné vyztužení, montované pomocí zaklapávacího spoje, umožňuje vyrobit rám s většími rozměry.


Technický list

© Generia-Technik | design a kód: KREATIVA s.r.o.